معرفی برند های صنعتیمعرفی برند

DKFL برند 1 جهانی

DKFL برند 1 جهانی

ما در این فروشگاه همیشه بر آن بودیم تا با معرفی و ارائه بلبرینگ های باکیفیت، خدمتی متفاوت عرضه کنیم .       پیرو این موضوع قصد داریم در این مقاله با صحبت درباره برند DKFL نگاه ویژه تری نسبت به برندهای مطرح
در ایران داشته باشیم.

بلبرینگ آلمان

از بلبرینگ و داستانهای همیشگی  آن که بگذریم ، به قسمت مهم در هربرندی می رسیم ، کشور سازنده . یکی از     کشور های صنعتی پیشرفته که اسم آن با بلبرینگ گره خورده آلمان است.استفاده از بلبرینگ تولید کارخانه های
آلمان به دلیل محصولات با کیفیت بالا در ایران به سالها قبل بر می گردد . یکی از این برند های محبوب ساخت    آلمان که در ایران جایگاه خاصی دارد DKFL است.DKFL برند برتر در میان مصرف کنندهای بیرینگ در ایران به    حساب میآید.اگر از علاقه مندان بلبرینگ های آلمانی به خصوص برند DKFL هستید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید .

آغازاین برند از سال 1904در لایپزیک آلمان با نامDKFبوده است.این برند در طی این سالها تغییر و تحولات زیادی داشته است.

این برند امروزه با نام تجاریDKFLتوانسته همچنان در راس با کیفیت ترین بلبرینگها قرار بگیرد.

برند DKFL کار خود را با بلبرینگ های شیار عمیق شعاعی و محوری تا قطر 150 میلی متر شروع کرد.طی 10 سال    تنوع محصولات گسترش یافت و به بلبرینگ های سوزنی رسید.بعدها مهندسین این شرکت با گسترش در حوزه بلبرینگ خود تنظیم،طول عمر و فضای کم بلبرینگ توانستند ثبت اختراعی را در این زمینه به ثبت رسانند . امروزه     این اختراع به نام استانداره DIN 628در دنیا شناخته شده. اوایل قرن 19 این برند تا مرز ورشکستگی پیش رفت      ولی بعد ها به دلیلی تقاضای زیاد این محصول دوباره وارد چرخه جهانی شد .

برند DKFL

برند DKFL شامل انواع بلبرینگ ها ،رولبرینگ و یاتاقان می باشد.بلبرینگ ها شامل تماس زاویه ای (سری 3000و 5000 و 7000) خود تنظمیم(سری 1000 و 22000)،کف گرد (سری 51000) ،شیار عمیق(سری 6000) و شعاعی     (مثل UCها ) می باشد.

برند DKFL
سری 22000

این مدل بلبرینگ عموما با دو کیفیت (Z3V3 و Z4V4) به بازار عرضه می شود. این استاندارد برای لرزش و صدای کم آن است که نشان می دهد بلبرینگهای DKFL  با بالاترین کیفیت در بازار ارائه شده اند. همچنین آنها عمدتاً با کیفیت 2RSC3 به بازار ارائه می شوند.

برند DKFL
یاتاقان
برند DKFL
یاتاقان

 

 

 

 

نوشته های مشابه

 

 

 

جنس آلیاژ برند DKFL

انتخاب متریال بلبرینگ نقش مهمی در عملکرد آن دارد. مواد مختلفی توسط صنعت بلبرینگ برای ساخت قطعات مختلف بلبرینگ استفاده شده است. این مواد تحت عملیات حرارتی و فرآیندهای مختلفی قرار می گیرند تا به خواص مورد نظر دست یابند. آنها عمر و عملکرد بلبرینگ ها را به حداکثر می رسانند. بار، سرعت، دمای عملیاتی، الزامات عایق و نوع روان کننده در انتخاب مواد بسیار موثر می باشد.یکی از آلیاژهای که در ساخت بلبرینگ DKFL استفاده شده ، فولاد کروم می باشد.آنها می توانند تا دمای 120 درجه سانتیگراد کار کنند و در صورت عملیات حرارتی تا 220 درجه سانتیگراد نیز افزایش می یابند.
با این حال، یکی از معایب بلبرینگ‌های فولادی کروم، محتوای کم کروم است که آنها را مستعد خوردگی می‌کند.

متریال بلبرینگ  DKFL شامل فولاد برای حلقه های بلبرینگ و عناصر نورد و همچنین ورق های فولاد ی، آلیاژ مس و رزین های مصنوعی است.این مواد در بلبرینگ های DKFL دارای ویژگی های مختلفی هستند . خاصیت ارتجاعی بالا و دوام بالا تحت تنش تماس جزئی بالا از آن ویژگی ها می باشد. یک ماده بلبرینگ که به راحتی و به طور دائم با پشتی فولادی یا برنزی متصل می شود برای عمر طولانی بلبرینگ ضروری است.
متریال بلبرینگ معمولاً باید طوری باشد تا از سایش شفت جلوگیری کند،اما به اندازه‌ای سخت باشد که در برابر سایش چسب و ساینده سطح خود مقاومت کند.

نمایندگی

مجموعه کامیار گستر خاورمیانه یکی از بزرگترین واردکنندگان بلبرینگ در ایران از سال 1397 با واردات این برند به کشور به عنوان تنها نماینده معتبر این برند در ایران می باشد. در زیر عکسی از گواهینامه اعطاشده به این مجموعه ارائه شده .

 

برند DKFL
گواهینامه کیفیت

قیمت بلبرینگ DKFL

شما می توانید با مراجعه به سایت تپ تیز در جریان انواع بلبرینگ های این برند و قیمت آن قرار بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا