دسته‌بندی نشده
موضوعات داغ

کشاورزی و صنعت بلبرینگ

کشاورزی و بلبرینگ

بلبرینگ ماشین آلات کشاورزی جزء اساسی و مهم تجهیزات ماشین آلات کشاورزی می باشند.از بلبرینگ به طور گسترده ای در وسایل نقلیه کشاورزی، تراکتورها، موتورهای دیزلی، موتورهای الکتریکی، چنگک زدن، شن کش، دروگرها، کوبنده ها و سایر ماشین آلات کشاورزی استفاده می شود. دقت، عملکرد، عمر و قابلیت اطمینان آن نقش تعیین کننده ای در دقت، عملکرد، عمر و قابلیت اطمینان ماشین آلات دارد. بلبرینگ های ماشین آلات کشاورزی باید بتوانند در شرایط بسیار چالش برانگیز کار کنند و با محیط های خشک و ساینده یا محیط های مرطوب، خورنده و بسیار آلوده سازگار شوند.

بلبرینگ شعاعی شیار عمیق کشاورزی

بلبرینگ های شعاعی تقریباً در هر قطعه ای از ماشین آلات کشاورزی استفاده می شود. بلبرینگ های شیار عمیق می توانند بار شعاعی و محوری را از هر دو جهت تحمل کنند و در عملیات های با سرعت بالا عمل کنند. آنها اغلب در سر کمباین دروگرها و درایو
دنده دیسک استفاده می شوند. آلودگی در بلبرینگ توسط گرد و غبار،خاک و آب می تواند عمر مفید آن را کاهش دهد.بلبرینگ های
شیار عمیق مهر و موم شده یک راه حل موثر هستند. نگهداری از آنها آسان است زیرا طراحی محکم مهر و موم یا به اصطلاح بازاری
واشر دار به این معنی است که آنها “برای مادام العمر مهر و موم شده اند و هرگز نیاز به روغن کاری مجدد ندارند. بلبرینگ های مهر
و موم شده یک انتخاب قابل اعتماد برای این کاربردها هستند.

بلبرینگ غلتک مخروطی کشاورزی

بلبرینگ های غلتکی مخروطی دارای یک مجموعه فنجانی و مخروطی هستند و در پیکربندی های یک، دو و چهار ردیف موجود هستند. کاربرد مورد نظر و عوامل محیطی مورد انتظار – مانند سرعت، بار، دما و ارتعاش – تعیین می کند که کدام یک از پیکربندی های مختلف مورد نیاز است. بلبرینگ های مخروطی قوی و مقاوم هستند و معمولاً در چرخ های تریلر استفاده می شوند که می توانند شرایط سخت را تحمل کنند و از قابلیت اطمینان در میدان اطمینان حاصل کنند . غلتک مخروطی تک ردیفی و همسان به ویژه در تراکتورها استفاده می شود. تراکتورها زمان زیادی را در جاده ها صرف می کنند و بین مکان ها حرکت می کنند، بنابراین این بلبرینگ ها در عین حفظ طراحی فشرده تراکتور، سرعت بالاتر و ظرفیت حمل را افزایش می دهند.

بلبرینگ و کشاورزی
بلبرینگ و کشاورزی

 

رولبرینگ کروی کشاورزی

رولبرینگ های کروی به دلیل ظرفیت مدیریت بارهای بسیار سنگین و ماهیت خود تراز بودن، انتخابی محبوب در ماشین آلات کشاورزی هستند. این بلبرینگ ها اغلب در ماشین آلات پردازش یافت می شوند زیرا می توانند مقادیر کمی ناهماهنگی را در این نوع عملیات جبران کنند.

نوشته های مشابه

رولبرینگ های کروی یک انتخاب ایده آل در این کاربرد هستند .آنها نه تنها می توانند در برابر سرعت های بالا، بارهای بالا و ناهماهنگی مقاومت کنند، بلکه برای جلوگیری از آلودگی، کاهش نیاز به روغن کاری مجدد و افزایش عمر مفید آب بندی می شوند. این به معنای زمان خرابی برنامه ریزی نشده کمتر، هزینه کمتر در طول عمر بلبرینگ ها و گریس های جدید و کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری است.

بلبرینگ و کشاورزی
بلبرینگ و کشاورزی

بلبرینگ های ساده کروی کشاورزی

در کشاورزی، بلبرینگ های ساده کروی اغلب در کودپاش ها استفاده می شوند. این یک برنامه کاربردی است که در شرایط سخت، سخت و خورنده عمل می کند، و هنوز هم، کشاورزان امروزه به طور فزاینده ای مایل به سمپاش هایی هستند که سریعتر، دقیق تر، با مانور بهتر، تعمیر و نگهداری کمتر و هزینه سوخت کمتر باشند. به این ترتیب، بلبرینگ های ساده کروی بدون نیاز به تعمیر و نگهداری در حال اجرا هستند و مزایای آن دیده می شود. سطح تماس لغزشی این بلبرینگ ها با ترکیب استاندارد فولاد/فولاد (فولاد روی فولاد) با ترکیبات مختلف مواد متفاوت است. بلبرینگ های ساده کروی از نظر طراحی مقاوم هستند، ظرفیت حمل بار عالی دارند، در برابر سایش مقاوم هستند و حرکات خود تراز چند جهته را امکان پذیر می کنند. انواع بدون نیاز به تعمیر و نگهداری از مزایای اضافی حداقل نیازهای تعمیر و نگهداری، کاهش مصرف روغن کاری و صرفه جویی کلی به لطف عمر طولانی ترشان برخوردار هستند.

بلبرینگ و کشاورزی
بلبرینگ و کشاورزی

بلبرینگ فلنج دار کشاورزی

واحدهای بلبرینگ فلنج دار از یک بلبرینگ و محفظه تشکیل شده است که اغلب از چدن یا فولاد فشرده ساخته می شود که روی دستگاه پیچ می شود. شما اغلب واحدهای بلبرینگ فلنجی را در ماشین‌های خاک‌ورزی و برداشت، دستگاه‌های تکمیل بستر، دیسک هارو و گاوآهن می‌بینید. این ماشین ها در محیط های چالش برانگیز در معرض بارهای شوک و سرعت بالا کار می کنند. برای جلوگیری
از خرابی در طول فصل و کاهش تعمیر و نگهداری، هزینه‌های کلی ناشی از تعویض قطعات و کاهش بهره‌وری، ماشین‌ها باید دارای یاتاقان‌های قابل اعتمادی باشند که برای مقاومت در برابر این شرایط عملیاتی طاقت‌فرسا طراحی شده‌اند. بلبرینگ فلنج دار هر دو نوع بیضی 2 پیچ و چهار پیچ دایره ای در ماشین آلات خاک ورزی و برداشت استفاده می شود. یونیت های فلنج مربعی به راحتی به ماشین ها متصل می شوند و شامل چهار پیچ هستند. واحدهای فلنج دار بیضی اغلب در جاهایی که فضای نصب محدود است یا زمانی که فاصله کمتری بین شفت ها مورد نظر است استفاده می شود، زیرا این واحد تنها با دو پیچ بر روی دستگاه نصب می شود.

برای بهینه سازی بهره وری، انتخاب بلبرینگ مناسب برای برنامه مهم است. همچنین ضروری است که بلبرینگ ها به درستی نصب و سوار شوند و فواصل روانکاری صحیح را فراهم کنند. اطمینان از کارکرد بلبرینگ در سرعت و دمای بهینه خود و با بار مناسب، عمر مفید آن را بهینه می کند.
وقتی زمان محدود است خرابی بلبرینگ ها آخرین چیزی است که هر کسی به آن نیاز دارد. یک قدم جلوتر باشید و همین الان قطعات خود را سفارش دهید! در اینجا در تپ تیز، ما با بهترین محصولات مانند بلبرینگ و روان کننده عرضه می کنیم. ما مفتخریم که سریع ترین و مطمئن ترین خدمات تحویل را در سرتاسر ایران ارائه می دهیم.

قیمت بلبرینگ کشاورزی در تپ تیز

ما در فروشگاه اینترنتی تپ تیز با ارائه برندهای مختلف توانسته ایم جایگاه خوبی در فروش این محصول در سطح کشور داشته باشیم. برای دسترسی به اطلاعات قیمتی و نوع بلبرینگ ها ،همین الان با یکی از اعضای تیم فروش  ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا