دسته‌بندی نشده
موضوعات داغ

معرفی شرکت کامیار گستر خاورمیانه

کامیار گستر خاورمیانه

شرکت بازرگانی کامیار گستر خاورمیانه در سال 1340 شمسی با نام فروشگاه جهان بلبرینگ که در آن سالها به واسطه نام مدیر این مجموعه آقای هاشم عدالتی به بلبرینگ عدالتی معروف بود، آغاز به کار کرد. در ابتدا هدف ایجاد فضای جهت خرید و فروش بلبرینگ بود که با تلاشهای مدیر مجموعه تبدیل به اولین توزیع کننده بلبرینگ در سطح ایران شدند.

رویکرد شرکت کامیار گستر خاورمیانه 

با گذشت زمان ، رویکرد و اهداف مجموعه کامیار گستر خاورمیانه تعییرات ارزشمندی داشت. فعالیت شرکت با مدیریت آقایان کاظم و حسن عدالتی گسترش چشم گیری پیدا کرد. آنها با افزایش فعالیتهای بازرگانی داخلی و خارجی و با ایجاد گروه اتحاد بلبرینگ عدالتی
( MTD GROUP ) توانستند نه تنها به موفق ترین مجموعه در این زمینه تبدیل شوند،بلکه با راه اندازی خط تولید یاتاقان ، در حال حاضر جزء معدود تولیدکنندگان برتر یاتاقان در سطح خاورمیانه شده اند.

چشم انداز شرکت کامیار گستر خاورمیانه

مدیریت حال حاضر مجموعه جناب آقای کاظم عدالتی (بنیانگذار برند DKFL و KGI ) نقش مهمی در ارتقاء سطح کیفی بلبرینگ وارداتی داشتند . آقای کاظم عدالتی با سابقه 20 سال کار حرفه ای در زمینه بازرگانی خارجی ، توانسته تجربه ارزشمندی در بازار این صنعت به دست بیاورند.

نکته مهم در حوزه بلبرینگ به دلیل تنوع تولید ، تحولات بازار آن می باشد. بازار بلبرینگ خصوصا در ایران دستخوش تحولات مثبت و منفی شده است . تحول مثبت آن ایجاد مجموعه منسجمی مانند شرکت کامیار گستر خاورمیانه که باعث نظم دهی و کوتاه کردن دست متقلبان این صنعت و تحول منفی آن واردات بی حد و حصر جنسهای نامرغوب و حتی بازسازی کردن بلبرینگهای مستعمل و کهنه که بسیار در بازار ایران رواج پیدا کرده که تشخیص آن برای خریدار آسان نمی باشد، شده است.

در یک جمله چشم انداز این مجموعه با نگاه به آینده مدیران شرکت ، بالابردن سطح کیفی و کمی بلبرینگ و یاتاقان  می باشد.
ایجاد نقطه امن و مطمئنی برای خریدار که با تنوع قیمتی و برندی ، بتواند خریدی رضایتمندانه داشته باشد .

نوشته های مشابه

یکی دیگر از اهداف مجموعه کامیار گستر خاورمیانه ، راه اندازی خط تولید این المان ارزشمند صنعتی می باشد . در همین راستا با  راه اندازی چندین کارخانه خط تولید یاتاقان SN و UCP گام مهمی در خودکفایی این محصول داشته است.

مجموعه کامیار گستر خاورمیانه با دار بودن چندین زیرمجموعه و شعبات مختلف در کشور ، راههای ارتباطی متنوعی برای ارائه دادن خدمات به مشتریان گرامی دارد .

اهداف این مجموعه با ارائه ارتباط به صورت تخصصی با مشتریان کامل تر شده است. در همین راستا مدیران مجموعه کامیار گستر خاورمیانه با ایجاد فروش اینترنتی توانسته اند به این هدف نزدیک تر شوند .

تپ تیز ، فروشگاه اینترنتی ، مجموعه کامیار گستر خاورمیانه می باشد که طی سالهای گذشته توانسته با ارائه خدمات اینترنتی و قیمتهای مناسب جایگاه خاصی بین مشتریان در سطح کشور داشته باشد . بعد از محبوبیت فرشگاه اینترنتی تپ تیز در عرصه فروش اینترنتی بلبرینگ ، مدیران مجموعه تصمیم گرفتند برای راحتی مشتریان سایر اقلام صنعتی را هم به این فروشگاه اضافه کنند.
همین امر باعث شده تپ تیز به یک مرجع فروش اینترنتی لوازم صنعتی در کشور تبدیل شود.

خدا را شاکریم که توانسته ایم فضای شفاف در حوزه صنعت بلبرینگ ایجاد کنیم .
امیدوارم با خواندن این مقاله و همراهی کردن ما با پیشنهادات و نقطه نظرات خود ، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری رسانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا