شفلر از برنامه ساخت و بومی سازی تولید رولبرینگ های سوزنی در ویتنام خبرداد

0
شفلر ویتنام
شفلر ویتنام

گروه صنعتی شفلر آلمان که از برنامه ساخت و بومی سازی تولید رولبرینگ های سوزنی در ویتنام خبرداده بود اعلام کرد که این پروژه با موفقیت به پایان رسیده و از ماه مارس کار تولید رولبرینگ های سوزنی در ویتنام را بر اساس قانون بومی سازی اجلاس سران آسیا پاسیفیک با موفقیت آغاز نمود.

با توجه به تولید جبرینگ های سوزنی در ویتنام و در منطقه آسیا پاسیفیک ، حالا گروه صنعتی شفلر می تواند پاسخ نیاز های مشتریان خود را نه تنها در منطقه بلکه در جهان تا حد زیادی بدهد.
از نکات قابل توجه این خبر میتوان به این نکته اشاره نمود که برای اولین بار است در منطقه جنوب شرقی آسیا یک مجموعه کارخانجات بزرگ و طبق استاندارد های جهانی و پیشرفته ساخته تکنولوژی آلمان اجرا و پیاده سازی میشود. که این میتواند به پیشرفت آن منطقه کمک شایانی کند.

رولبرینگ سوزنی شفلر
رولبرینگ سوزنی شفلر

گروه صنعتی شفلر در اطلاعاتی که از پروژه جدید خود در جنوب شرق آسیا ( ویتنام ) داده به مساحت 25 هزار متر مربعی کارخانه در فاز اول و طی یک فرآیند روز افزون اشاره نموده و آن را نقطه عطفی در صنعت 4.0 که یک تکنولوژی به روز جهانی و حاصل مهندسی کشور آلمان است خبر داده که از سال 2019 شروع شده است.
همچنین این گروه صنعتی با اشاره به 70 دستگاه مانیتورینگ در نقاط مختلف کارخانه از بررسی و آنالیز کامل قطعات تولید شده با دقت بالا ، از موفقیت روز افزون این پروژه بزرگ صنعتی ابراز امیدواری نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید