بلبرینگ و رولبرینگصنعت

انواع بلبرینگ SKF و تاریخچه آن

بلبرینگ SKF

تاریخچه SKF :

شرکت SKF در سال ۱۹۰۷ توسط آقای سون وینکوئیست، مخترع بلبرینگ های چند ردیفه خود تنظیم شعاعی، در کشور سوئد به ثبت رسید.

تولید بلبرینگ های چند ردیفه خود تنظیم شعاعی از همان ابتدا موفق بود و باعث توسعه سریع شرکت شد. این شرکت در سال ۱۹۰۸ شعبات نمایندگی خود را در آلمان و فرانسه افتتاح نمود و همچنین نمایندگانی در فنلاند، سوئیس، بلژیک، دانمارک، اتریش و استرالیا تأیین نمود.

این شرکت در سال ۱۹۱۰ دارای ۳۲۵ کارمند و یک شرکت تابعه در انگلستان بود. راه اندازی کارخانجات متعدد بعدی نیز پس از آن در کشورهای دیگر آغاز شد. در سال ۱۹۱۲، SKF در ۳۲ کشور جهان شناخته می شد و در سال ۱۹۳۰، مجموعه ای بیش از ۲۱۰۰۰ نفر در ۱۲ کارخانه تولیدی این شرکت در سراسر جهان که بزرگترین آنها در فیلادلفیا قرار داشت، مشغول به کار بودند.

امروزه SKF بزرگترین تولید کننده بلبرینگ در جهان است و حدود ۴۴۰۰۰ نفر کارمند آن در بیش از ۱۰۰ سایت تولیدی در ۷۰ کشور جهان مشغول فعالیتند. گروه SKF در حال حاضر حدود ۱۵۰ شرکت زیر مجموعه دارد. دفتر مرکزی SKF از زمان تاسیس در گوتنبرگ واقع شده است.

برخی از مشتریان این شرکت در حال حاضر عبارتند از جنرال الکتریک، رولزرویس و پرات و ویتنی. این شرکت همچنین یکی از حامیان تیم فرمول یک شرکت فراری است و برینگ های مورد استفاده در خودروهای مسابقه ای این شرکت را تأمین می کند. یکی دیگر از حوزه های فعالیت SKF بخش انرژی است، از جمله تولید توربین های بادی تولید برق.

انواع بلبرینگ اس کا اف SKF

از جمله پر کاربرد ترین بلبرینگ های تولیدی در کمپانی اس کا اف می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1.بلبرینگ خود تنظیم
2.بلبرینگ سوزنی
3.بلبرینگ های کف گرد
4.بلبرینگ تماس زاویه ای
5.بلبرینگ شیار عمیق
6.رولبرینگ مخروطی
7.رولبرینگ سوزنی
8.رولبرینگ بشکه ای

راهنمای خرید انواع بلبرینگ اس کا اف SKF اصلی

همیشه سعی شده در مقالات مختلف گروه بازرگانی تپ تیز به روشهای تشخیص بلبرینگ اصلی اشاره نمود اما همیشه سودجویانی هستند که راه هایی برای فروش بلبرینگ های تقلبی پیدا می کنند به همین دلیل چند نکته در اینجا ذکر خواهد شد.

1.برای اینکه مطمئن باشید بلبرینگ اس کا اف اصلی خریداری می کنید هیچگاه قیمت بلبرینگ را ملاک خرید قرار ندهید زیرا اگر قیمت بلبرینگ بسیار پایین باشد مسلما بلبرینگ خریداری شده تقلبی است.

2.حتما بلبرینگ خود را از جایی تهیه نمایید که گواهی اصالت کالا و همچنین گارانتی بازگشت کالا را برای شما فراهم آورد.

3. حتما هنگام خرید بلبرینگ ، فاکتور فروش درخواست نمایید.

4. به دلیل اینکه دفتر مرکزی شرکت اس کا اف SKF در سوئد قرار دارد ، این ذهنیت در افراد ایجاد شده که بلبرینگ اصلی ساخت کشور سوئد می باشد در صورتی که این کمپانی در بیش از صد کشور دنیا محصولات خود را تولید کرده و با نام همان کشور به بازار ارائه می دهد.


تپ تیز – فروشگاه اینترنتی تپ تیز – کالای صنعتی تپ تیز – فروشگاه اینترنتی کالای صنعتی تپ تیز – فروشگاه اینترنتی – خرید اینترنتی انلاین – خرید اینترنتی فروشگاه تپ تیز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا