اخبار صنعتدسته‌بندی نشدهصنعتیاتاقان

یاتاقان SN

یاتاقان SN

یاتاقان SN ، پایه ای هستند برای حمایت از یک محور چرخان با کمک بلبرینگ های سازگار که با لوازم جانبی مختلف استفاده می شود. یاتاقان SN شامل یک بلوک است که یک یاتاقان را در خود جای داده است. بلوک روی پایه نصب می‌شود و شفتی وارد می‌شود که به قسمت داخلی یاتاقان SN اجازه می‌دهد بچرخد. قطر داخلی بلبرینگ معمولاً 0.025 میلی‌متر (0.001 اینچ) بزرگ‌تر از شفت است تا از تناسب محکم اطمینان حاصل شود. پیچ های تنظیم، یقه های قفل یا یقه های تنظیم معمولاً برای محکم کردن شفت استفاده می شوند.

کیت یاتاقان SN
کیت یاتاقان SN

این محفظه های نصب شده از بلبرینگ ها در یک محور چرخشی پشتیبانی می کنند که می تواند بر روی قاب دستگاه یا هر زیرساخت دیگری پیچ شود.
یاتاقان SN که بدون بلبرینگ عرضه می‌شوند و معمولاً برای بار بالاتر و یاتاقان نصب شده جداگانه در نظر گرفته می‌شوند، متفاوت هستند.  نصب یک یاتاقان SN به گونه ای که حلقه بیرونی آن ثابت بماند و در عین حال امکان چرخش حلقه داخلی فراهم شود.
یکی از اهداف یاتاقان SN  این است که جلوی گرد و غبار را بگیرد.ممکن است ترتیبات آب بندی مختلفی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و سایر آلاینده ها به داخل محفظه ارائه شود. بنابراین، محفظه محیطی تمیز را برای یاتاقان حساس به محیط زیست فراهم می کند تا عاری از آلاینده ها بچرخد و در عین حال روانکاری، روغن یا گریس را حفظ می کند و عملکرد و چرخه کاری آن را افزایش می دهد.
بدنه یاتاقان ها معمولاً از چدن خاکستری ساخته می شوند. با این حال، درجات مختلفی از فلزات را می توان برای ساخت آن استفاده کرد، از جمله آهن انعطاف پذیر، فولاد، فولاد ضد زنگ.

 

کامیار گستر خاورمیانه

مدیران شرکت کامیار گستر خاورمیانه توانسته اند تا با تولید SN  های  با کیفیت و طبق آخرین استاندادهای جهانی ، همچنان پر قدرت بر بی رقیب بودن خود در این عرصه  ادامه دهند.

هنگامی که یاتاقان های SN تولید مجموعه کامیار گستر خاورمیانه را انتخاب می‌کنید، آن یاتاقان‌های می‌توانند به نرمی کار کنند، حتی در محیط‌های سخت تحت تأثیر خاک، زباله، آب و سایر آلاینده‌ها. مهندسان کامیار گستر ، یاتاقان های محکمی را برای مقاومت در برابر چالش‌های سخت در کار طراحی کردند. فولاد به کار رفته در یاتاقان های اس ان ساخت مجموعه کامیار گستر خاورمیانه باعث دو برابر شدن قدرت چدن آن شده است . مهندسان ما به شما کمک می کنند ترکیب مناسبی از یاتاقان ها و لوازم جانبی را برای افزایش عمر یاتاقان، افزایش زمان کار و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا