پشتیبانی Clash of Clans از زبان فارسی متوقف می‌شود

0
کلش اف کلنز
کلش اف کلنز

کافه بازار رسما اعلام کرد که همکاری این مارکت با سازنده بازی Clash of Clans یعنی کمپانی Supercell به پایان رسیده و بنابراین پشتیبانی این بازی از زبان فارسی و خرید ریالی در آن به‌زودی متوقف خواهد شد.

این خبر را امیرمهدی حقیقت مدیر روابط عمومی کافه بازار در صفحه توییتر خود اعلام کرد:

‏با پایان‌یافتن دوره قرارداد بازار با ‎سوپرسل (توسعه‌دهنده‌ بازی‌های ‎کلش آف کلنز و ‎کلش رویال)، این شرکت امکان خرید درون‌برنامه‌ای ریالی و پشتیبانی به زبان فارسی را از ٩ مهر متوقف می‌کند.

کمپانی سوپرسل دلیلی برای پایان دادن همکاری خود با کافه بازار ارائه نداده است اما دور از انتظار نیست که این اتفاق به خاطر مشکل جابجا کردن پول از ایران به خارج از کشور و همچنین پایین آمدن ارزش ریال و به‌صرفه نبودن حضور سوپرسل در کشور ما باشد.

کلش اف کلنز

کلش آف کلنز از آن دست بازی‌های مهمی محسوب می‌شود که دوران بازی‌های موبایلی را به قبل و بعد از انتشارش تقسیم کرد. این بازی از همان زمان عرضه طرفداران بسیار زیادی در ایران پیدا کرد و پشتیبانی آن از زبان فارسی در کافه بازار هم باعث شد که حتی عده بیشتر به این ماشین پولسازی سوپرسل جذب شوند.

آیا تجربه استفاده از نسخه فارسی Clash of Clans را دارید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. همچنین کافه بازار توصیه‌نامه جدیدی منتشر کرده که اگر از کاربران نسخه فارسی این بازی هستید بهتر است حتما نگاهی به آن داشته باشید.


مجله اینترنتی تپ تیزفروشگاه اینترنتی تپ تیز – کش اف کلنز – کلش رویال – توقف کلش اف کلنز زبان فارسی – Clash of Clans

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید