صنعت

واردات بلبرینگ

واردات بلبرینگ

در تمامی کشورهای دنیا تعرفه واردات بلبرینگ به ظرفیت تولید داخل بستگی دارد . در خصوص بلبرینگ با توجه به مصرف بالای آن در صنعت ، واردات آن به کشور با تعرفه کمتری در نظر گزفته شده است . این امر به دلیل توان کم کشور برای تولید این کالای ضروری می باشد .

براساس مصوبه مجلس و طبق قوانین دولت ، واردات این کالا مشمول چهار درصد حقوق گمرکی به اضافه سود بازرگانی و مالیات برارزش افزوده می باشد. البته باید گفت که تحریم ها هم باعث تاثیر بر روی  قیمت این کالای صنعتی داشته است.

کامیار گستر خاورمیانه

شرکت کامیار گستر خاورمیانه طی سالیان متمادی فعالیت پر رنگی در زمینه واردات بلبرینگ به کشور داشته است. در همین راستا  این مجموعه توانسته سهم قابل توجهی  از نیاز کشور به این محصول ارزشمند را تامین کند.

طی این سالها متاسفانه قاچاق و بلبرینگ های تقلبی در بازار ، نیاز هر چه بیشتر کشور به مجموعه های مانند کامیار گستر خاورمیانه که با واردات بلبرینگ های طبق استانداردهای مصوب بیشتر می باشد.

قابل ذکر است که این مجموعه طی چند روز گذشته با واردات برندها ی KGI و DKFL  ، شماره فنی این دو برند را تکمیل کرده . در صورت تمایل به خرید طی تماس با فروشگاه اینترنتی تپ تیز ، از قیمت و نحوه خرید با خبر شوید.

نوشته های مشابه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا