معرفی محبوب ترین بازی های کامپیوتری و موبایلی جهان

0
fortnite
fortnite

سلب مسئولیت: تپ تیز صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در این مقاله می خواهیم محبوب ترین بازی هایی را به شما معرفی کنیم که اگر حتی یک بار هم آن ها را بازی نکرده اید، با خواندن این مقاله مشتاقانه به سراغشان بروید. سال 2020 سالی پر از فراز و نشیب برای ما بود. اما بازی های زیادی برای جامعه ی گیمری به همراه داشت که باعث شد کمی این سختی ها از بین برود و در ازای آن سرگرمی و هیجان جای خالی اش را پر کند. حال برویم سراغ بهترین بازی های امسال:

Fortnite Battle Royale

اسم بازی محبوب بتل رویال رو زیاد می شنویم. این بازی بر سر مرگ و زندگی است. در نهایت یک نفر زنده می ماند مثل فیلم ژاپنی که در گذشته ساخته شده بود. در اینجا می خواهیم سفری به درون بازی داشته باشیم و دلیل محبوبیت این بازی را دریابیم. در مرحله ی اول رایگان بودن این بازی یکی از عوامل محبوبیت آن است که باعث شده است گیمرهای بیشماری بدون نیاز به پول بتوانند آن را بازی کنند. در این بازی شما و هم تیمی‎هایتان می جنگید تا بتوانید زنده بمانید.

fortnite

این بازی در گروه های 2 نفره و 3 نفره یا حتی 1 نفره نیز شروع می شود. نبردهای آن، هر مرحله سخت‎تر و سنگین‎تر می شود. اینجاست که هیجان بازی را فرامی گیرد. سلاح های کمی در این بازی وجود دارد که یکی از چالش هایی است که باید حواستان باشد تا سلاح کم نیاورید.

Clash of Clans

بازی محبوب دیگر کلش آف کلنز (Clash of Clans) – که در ایران به اختصار کلش نامیده میشود – از محبوب ترین بازی های سبک استراتژیک است که در سال 2013 توسط کمپانی قدرتمند SUPERCELL به بازار عرضه شد. کلش آف کلنز بعد از گذشت هفت سال تا به امروز طرفداران خود را دارد.بازیکنان در کلش آف کلنز رئیس یک دهکده هستند. کلش آف کلنز قسمت های مختلفی دارد که بخش اصلی آن پیوستن شما به یک قبیله یا Clan و مبارزه با قبایل دیگر است. یکی دیگر از بخش های بازی کلش آف کلنز به دست آوردن هدف های مشخص شده در بازی و کسب جوایز برای پیشرفت قبیله است.

کلش آف کلنز

دلیل محبوبیت کلش اف کلنز

کلش اف کلنز ابتدا روی نسخه‎ی IOS آمد و با محبوبیتی که به وجود آورد، توانست نسخه ی اندرویدی هم به بازار انتشار دهد. کلش اف کلنز ابتدا از ساختن شهر و بناهای دفاعی شروع می شود. شما کم کم با دیدن و خواندن دیالوگ ها یاد می گیرید تا ساختمان ها و بناهای خود را به روز رسانی کنید. در این مرحله، شما برای جمع کردن طلا و اکسیر باید حمله کنید و غنیمت جنگی جمع کنید. هیجان بازی به این است که می توانید با دوستان و آشناهای خود قلعه بسازید و حمله کنید. یک رقابت زیبا در بین شما به وجود می‎آید.

Brawl Stars

علاوه بر محبوب بودن کلش اف کلنز استودیو SUPERCELL براول استارز را هم منتشر کرده است. این بازی هم مثل کلش اف کلنز درخشید و گیمرهای زیادی را جذب کرد. بازی براول استارز به این شکل است که شما به خواست و سلیقه ی خودتان یک قهرمان انتخاب می کنید. قهرمان شما باید به مرور جعبه ها را باز کند و حساب کاربری شما را ارتقا دهد تا بتوانید قهرمان های بیشتر و با قابلیت های بیشتری انتخاب کنید.
هر براولر یک نیروی ویژه دارد که با کشتن دشمنان می تواند از آن نیرو استفاده کند و تعداد بیشتری را در سرعت کم بکشد. حال در این بازی که به ظاهر ساده است، در ادامه به صورت گروهی وارد مبارزه می شوید و با دشمنان می جنگید. هر کدام از 10 نفری که بتواند زنده بماند و جعبه را پیدا کند، برنده ی بازی است.

براول استارز

PUBG MOBILE

بازی پابجی از نظر موضوعی بسیار متفاوت تر از سایر بازی‏هایی است که تاکنون معرفی کرده ایم. داستان از این قرار است که شما و بقیه بازیکنان با چتر از بالا به جزیره می آیید و به دنبال منابع در ساختمان ها و بناهای رها شده می گردید. این بازی فقط و فقط یک برنده دارد تا بتواند زنده بماند. این یکی از دلایلی است که هیجان را زیاد کرده است و این بازی را محبوب کرده است. در بازی پابجی به راحتی با موبایل می شود کنترل بازی را به دست گرفت.

پابجی

برای بردن در این بازی و به اصطلاح زنده ماندن باید سریع تر دشمنانتان را بکشید و منابع زیادی را به دست بیاورید. این استراتژی اصلی این بازی است. از نظر گرافیکی و کنترل بازی، برای نسخه ی موبایل قابل قبول است. گرچه نکات منفی زیادی در خصوص این بازی گفته شده اما برای اینکه بتوان بیشتر و بهتر آن را درک کرد باید از الان شروع به دانلود بازی کنید و از آن لذت ببرید.


مجله اینترنتی تپ تیزفروشگاه اینترنتی تپ تیز – بازی های کامپیوتری – محبوب ترین بازی های جهان – کلش آف کلنز – بتل رویا – براول استارز – پابجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید