معرفی برند فوجیتسو و هر آنچه لازم است بدانید

0
0
معرفی برند فوجیتسو
معرفی برند فوجیتسو

فوجیتسو یک شرکت فناوری چند ملیتی که زمینه فعالیت های آن در زمینه تجهیزات و خدمات فناوری اطلاعات است که تاسیس آن به زمان 1935 در توکیو باز می گردد. در ادامه به معرفی این برند مطرح می پردازیم و فعالیت های این شرکت را به صورت مفصل برایتان شرح خواهیم داد.

معرفی برند فوجیتسو و هر آنچه لازم است بدانید – پس از شرکت هایی نظیر IBM, Accenture and AWS فوجیتسو چهارمین شرکت بزرگ در زمینه تجهیزات و خدمات فناوری اطلاعات در سال 2018 شناخته شده است. از لحاظ سخت افزاری فوجیتسو قالبا شامل محصولات محاسباتی شخصی و سازمانی است هر چند این شرکت با شرکت های تابعه خود نیز محصولات و سرویس های مختلفی را در زمینه ذخیره اطلاعات ، ارتباطات از راه دور ، میکرو الکترونیک پیشرفته و غیره ارائه میدهد که محصولات آن در بیش از 100 کشور دنیا در دسترس قرار دارد. فورچون که از معتبر ترین مجله های تجاری آمریکایی است ، فوجیتسو را بعنوان یکی از تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان در بین 500 شرکت برتر جهان قرار داده است.

تاریخچه فوجیتسو

یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال فناوری اطلاعات پس از IBM و قبل از هیولت پاکارد ، فوجیتسو نام دارد که در تاریخ 20 ژوئن 1935 تاسیس گردید. اولین رایانه در ژاپن به نام FACOM 100 در سال 1954 توسط فوجیتسو تولید شده است ، همچنین این شرکت رایانه های نسل دوم خود را با اسم FACOM 222 روانه بازار کرده است. سری پنجم FACOM230 در سال 1968 آغازگر نسل سوم کامپیوتر ها بوده است. در بین سال های 1955 تا 2002 این کمپانی رایانه های اصلی خود که شامل کامپیوترهای کوچک ، کامپیوترهای بیزنسی کوچک و رایانه های شخصی بود ارائه داد.

این شرکت در سال 1955 باشگاه Kawasaki Frontale بعنوان باشگاه فوتبال تاسیس کرد که شروع فعالیت آنها در لیگ معتبر جی لیگ ژاپن از سال 1999 بوده است ، همچنین این کمپانی در فوتبال آمریکایی باشگاهی با نام Fujitsu Frontiers در لیگ X-League تاسیس کرده است. نام این شرکت نیز در سال 1967 رسما به فوجیتسو اختصار یافت.

این کمپانی با مبلغ 1.29 میلیارد دلار در سال 1990 ، 80٪ از شرکت رایانه ای مستقر واقع در انگلیس را خریداری کرد. همچنین آنها بیشتر از نیمی از شرکت روسی KME-CS (شرکت تولیدی سیستم های رایانه ای کازان) را بدست اورده اند. این شرکت نیز اولین نمایشگر 21 اینچی پلاسما تمام رنگی جهان را به بازار معرفی کرد.

فوجیتسو

هدف و فعالیت های فوجیتسو

این شرکت هدف خود را “ایجاد پایدارتر جهان با ایجاد اعتماد در جامعه از طریق نوآوری” عنوان کرده است. تنوع محصولی فراوان ، خدمات و راه حل ها برای کاربران از سری فعالیت های آنها با بیش 130،000 کارمند و پشتیبان در 180 کشور بشمار می آید. با بیشتر از 80 سال سابقه کاری فوجیتسو به عنوان یک ارائه دهنده خدمات IT با همکاری با سازمان ها و تجارت های متفاوت سعی بر این دارد تا با راه حل های IT فناوری مورد نیاز شما را برای بهبود کارایی کاربران خود با کمترین هزینه های ممکن ارائه دهد. این کمپانی به کاربران خود در زمینه های نیازهای زیرساختی کسب و کار ، با مدیریت و بهینه سازی دسترسی به سیستم ها و اطلاعات کمک می رساند.

نماد و لوگو

با توجه به لوگوی این شرکت می توان فهمید که به مفهوم امکانات بی نهایت خود اشاره دارند. نماد بی نهایت که بر روی حروف “j” و “i” دیده می شود ، این نماد که در بین 7 حروف فوجیتسو قرار دارد توسط Infinity بصورت گرافیکی نشون داده می شود آنرا به یک نماد منحصر به فرد تبدیل کرده است که به معنای امکانات بی نهایت این شرکت است. همچنین این نماد به نماد “زمین” و “خورشید” معنا می شود. رنگ قرمز این لوگو نیز به معنای اشتیاق به آینده ، روشنایی و نزدیک بودن است.

فوجیتسو


مجله اینترنتی تپ تیزفروشگاه اینترنتی تپ تیز – فوجیتسو – شرکت فوجیتسو – نماد فوجیتسو – لوگو فوجیتسو – شعار فوجیتسو – محصولات فوجیتسو

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here