فعالیت‌های TIMKEN در حوزه روانکاری

0
روانکاری بیرینگ‌ها
روانکاری بیرینگ‌ها

فعالیت TIMKEN و BEKA

به تازگی شرکت TIMKEN از افزایش فعالیت های خود در حوزه اتوماسیون روانکاری و تکمیل فرایند خرید شرکت روانکاری BEKA که در زمینه تولید سیستم‌های روانکاری اتوماتیک فعال می‌باشد، خبر داده است. مبلغ این قرارداد خرید در حدود ۱۶۵ میلیون دلار می‌باشد.

پیش از این فعالیت های TIMKEN در حوزه اتوماسیون روانکاری، شرکت TIMKEN  فعالیت گسترده‌ای در حوزه تولید روانکارهای صنعتی و به خصوص گریس‌های مورد استفاده در بیرینگ‌های غلتشی داشته است؛ ولی با خرید شرکت BEKA، شرکت TIMKEN در عمل تبدیل به دومین شرکت بزرگ جهان در حوزه سیستم های روانکاری اتوماتیک می‌گردد.

شرکت BEKA که در سال ۱۹۲۷ تأسیس شده است، در حوزه روانکاری اتوماتیک در بخش های گسترده‌ای از صنعت از قبیل توربین‌های بادی، صنایع غذایی، حمل‌ونقل ریلی، کشاورزی، معدن و … فعالیت دارد و پیش‌بینی می شود که میزان فروش محصولات این شرکت در سال ۲۰۱۹ بالغ بر ۱۳۵ میلیون دلار باشد.

یکی از شرکت هایی که در حوزه اتوماسیون روانکاری، فعالیت‌های گسترده‌ای دارد شرکت SKF است که در پست‌های قبلی نیز در مورد تاریخچه SKF مطالبی بیان شده است. حال به نظر می رسد که شرکت TIMKEN با خرید شرکت BEKA قصد دارد تا در این حوزه به رقابت با شرکت SKF بپردازد. باید دید که در آینده، کدام شرکت قادر به تسلط بر این بخش از بازار خواهد شد.

تاریخچه احداث شرکت بلبرینگ تیمکن Timken به سال ۱۸۹۸ برمیگرد که آقای هنری تیمکن طرح تولید رولبرینگ مخروطی را داد و شرکت Timken تحت عنوان The Timken Roller Bearing Axle Company را در ایالت اوهایو راه اندازی کرد .

در سال ۱۹۱۷ شرکت Timken تصمیم گرفت برای بهبود جنس اسیل مورد استفاده در بیرینگ (بلبرینگ و رولبرینگ) های تولیدی خودش خط تولید استیل را برای خودش انحصاری کند .


تپ تیز – فروشگاه اینترنتی تپ تیز – کالای صنعتی تپ تیز – فروشگاه اینترنتی کالای صنعتی تپ تیز – فروشگاه اینترنتی – خرید اینترنتی انلاین – خرید اینترنتی فروشگاه تپ تیز

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید