اولین فروشگاه گوگل در آمریکا

0
0
گوگل
گوگل

گوگل درنهایت اولین فروشگاه فیزیکی‌اش را در شهر نیویورک افتتاح کرد که نه‌تنها محصولات این شرکت، بلکه آخرین دستاوردهای شرکت‌های زیرمجموعه آن مانند فیت‌بیت را نیز به علاقه‌مندان ارائه می‌کند.

ماه گذشته، این شرکت اعلام کرد می‌خواهد اولین فروشگاهش را در شهر نیویورک ایالات متحده تأسیس کند. حال DigitalTrends گزارش می‌دهد این فروشگاه در محله منهتن افتتاح شده و علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در این فروشگاه از محصولات جدید این شرکت بازدید کنند. فروشگاه فیزیکی آن چهارشنبه هفته گذشته افتتاح شده و طبق تصاویر منتشرشده، طراحی داخلی بسیار شیک و جذابی نیز دارد.

گوگل

گوگل در پست بلاگی درباره فروشگاه فیزیکی‌اش توضیح می‌دهد و می‌گوید تمامی اجزای داخلی فروشگاه با دقت و وسواس خاصی انتخاب شده‌اند تا علاقه‌مندان و مراجعه‌کنندگان به فروشگاه تجربه ایدئالی از بازدید محصولات خود به‌دست آورند. هر بخش از فروشگاه جداگانه و با درنظرگرفتن مخاطبان محصولات گوگل طراحی شده است. برای مثال، درحالی‌که بخش موبایل و گجت‌های قابل‌حمل گوگل از طراحی با متریال‌های چوبی برخوردار است، این شرکت برای بخش بازی که سرویس استادیا در مرکز توجهات قرار گرفته، از طراحی مدرن‌تری استفاده کرده است.

در این فروشگاه ، تقریبا اکثر محصولات سخت‌افزاری این شرکت دردسترس هستند؛ مانند گوشی‌های سری پیکسل، لپ‌تاپ‌های پیکسل بوک، اینترنت اشیاء (خانه هوشمند) و گجت‌های پوشیدنی فیت‌بیت در حوزه سلامت. البته فروشگاه فقط شامل بخش فروش محصولات این کمپانی نمی‌شود و قسمتی نیز برای خدمات پس از فروش و تعمیر محصولات مختلف این شرکت در نظر گرفته شده است.

گوگل


مجله اینترنتی تپ تیزفروشگاه اینترنتی تپ تیز – گوگل – فروشگاه گوگل در آمریکا – اولین فروشگاه گوگل در آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here