انتخاب عنوان برای لایو تا تغییر نمایش استوری‌ها؛ ویژگی های جدید اینستاگرام

0
ویژگی های جدید اینستاگرام

اینستاگرام که یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان می باشد، هر چند وقت یک بار ویژگی های جدیدی را معرفی می کند. به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که بر اساس آن شاید در آینده ای نزدیک شاهد این ویژگی ها در این اپلیکیشن باشیم.

اخیرا توسعه‌دهنده‌ای با نام «الساندرو پالوزی» این ویژگی‌های جدید را مشخص کرده است. اگر یک سازنده محتوا برای این شبکه اجتماعی هستید، ویژگی جدید امکان دسترسی راحت‌تر به Insights را برای شما فراهم می‌کند.
Insights یک ابزار تحلیلی بوده که توسط آن می‌توانید به اطلاعات بیشتری درباره فالورهای خود دسترسی پیدا کنید و بر این اساس، محتوای موردنظر خود را تولید کنید. احتمالا دکمه مربوط به این ویژگی در صفحه پروفایل قرار می ‌گیرد.

ویژگی های جدید اینستاگرام

 

ماه گذشته پالوزی اعلام کرد که اینستاگرام در حال توسعه ویژگی است که توسط آن کاربران می‌توانند پیام‌های دایرکت را برای دیگران فوروارد کنند که البته برای جلوگیری از انتشار اخبار جعلی و غلط، برای این کار محدودیت درنظر گرفته می‌شود.

ویژگی های جدید اینستاگرام

 

اگر هم اکنون برای فردی پیام ارسال کنید، قادر به حذف آن هستید، با این حال این شبکه اجتماعی در حال توسعه ویژگی است که به شما اطلاع می‌دهد که پیام ارسالی دیده شده یا خیر. اگر پیام شما خوانده شده باشد، دلیلی برای حذف آن وجود نخواهد داشت.

ویژگی های جدید اینستاگرام

 

به نظر می‌رسد این شبکه اجتماعی می‌خواهد ویژگی جدیدی برای لایو درنظر بگیرد که توسط آن می‌توانید قبل از شروع لایو، برای آن عناوین درنظر بگیرید تا فالورها به محتوای آن پی ببرند. استریم لایو اهمیت بالایی برای این شبکه اجتماعی دارد و تعداد کاربران روزانه آن و همچنین لایو فیسبوک در مجموع به ۸۰۰ میلیون نفر می‌رسد.

ویژگی های جدید اینستاگرام

 

ویژگی بعدی مربوط به نحوه نمایش استوری‌ها می‌شود. به نظر می‌رسد استوری‌ها در آینده به صورت صفحه‌بندی شده به نمایش گذاشته می‌شوند که بر اساس آن، به جای یک ردیف به دو ردیف استوری دسترسی خواهید داشت.

ویژگی های جدید اینستاگرام

 

قابلیت آخر، مسنجر رومز است که در آینده نزدیک با اینستاگرام ادغام می‌شود. این ویژگی تماس تصویری پاسخ فیسبوک به برنامه محبوب Zoom است.

ویژگی های جدید اینستاگرام

 

با شیوع کرونا و شروع قرنطینه، میزان استفاده از شبکه‌ها اجتماعی افزایش پیدا کرده. بر اساس گزارش فیسبوک برای فصل اول ۲۰۲۰، کاربران ماهانه برنامه‌های اصلی فیسبوک شامل فیسبوک، مسنجر، اینستاگرام و واتساپ به ۲.۹۹ میلیارد رسیده که نسبت به ۲.۸۹ میلیارد فصل قبل از آن، افزایش داشته است.
با توجه به این موضوع، اضافه شدن ویژگی‌های جدید به آن‌ها منطقی است، البته باید بگوییم که شاید ویژگی‌های معرفی شده در این مطلب به اینستاگرام اضافه نشوند.

 

منبع: digiato


مجله اینترنتی تپ تیزفروشگاه اینترنتی تپ تیز – اینستاگرام – ویژگی های جدید اینستاگرام – Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید