ارزان‌ترین مدل اپل واچ به‌زودی معرفی می‌شود

0
اپل واچ
اپل واچ

مدل جدید ساعت هوشمند کوپرتینویی‌ها که سری SE نام دارد، ۲۵ شهریور همراه ‌با سری 6 رونمایی می‌شود.

چندی پیش، زمان برگزاری رویداد مهم اپل مشخص شد. کوپرتینویی‌ها برای رونمایی جدیدترین دستاوردهایشان در ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) آماده می‌شوند که گویا در این رویداد، ساعت هوشمند مقرون‌به‌صرفه‌ای نیز از سری اپل واچ معرفی خواهد شد.

افشاگری در حساب توییتر خود مشخصات ساعت هوشمند جدید اپل را فاش کرده است که گویا سری SE نام دارد. این افشاگر جان پروسر نام دارد و چندی پیش نیز، اطلاعات نادرستی درباره‌ی زمان رونمایی سری ۶ در فضای مجازی منتشر کرد؛ اما چنین امری باعث نشده تا وی از افشای اطلاعات جدیدتر دست بردارد.

طبق گفته‌های پروسر، دو مدل از اپل واچ ۲۵ شهریور رونمایی می‌شود:

  • مدل اول SE نام دارد و محصولی مقرون‌به‌صرفه با صفحه‌نمایشی ۴۰ میلی‌متری است که در دو مدل GPS و سلولی به بازار عرضه می‌شود. همچنین به تراشه‌ی M9 مجهز شده و از امکاناتی مانند ECG و صفحه‌نمایش همیشه‌روشن برخوردار نخواهد بود؛
  • مدل دوم پرو نام دارد و همان‌طورکه از نامش مشخص است، محصولی پریمیوم خواهد بود. درحالی‌که به برخورداری اپل واچ پرو از صفحه‌نمایش ۴۲ میلی‌متری اشاره می‌شود، برخی شایعات به صفحه‌نمایشی بزرگ‌تر (۴۴ میلی‌متری) اشاره می‌کنند.

این احتمال وجود دارد که نام‌های این دو مدل از ساعت‌های هوشمند هنگام رونمایی تغییر یابد. اصولا چنین اتفاقی بارها برای محصولات رخ داده است؛ به‌طوری‌که گجت‌های جدید در داخل شرکت تا پیش از عرضه با نام‌های مستعار شناخته می‌شوند؛ اما ممکن است نام تجاری‌شان متفاوت باشد. درهرصورت ماه‌ها است که اخباری از نسخه‌ی اقتصادی اپل واچ در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ محصولی با بند پلاستیکی و امکانات کمتر و سخت‌افزاری تضعیف‌شده از مدل‌های پریمیوم که البته همراه‌با سری ۶ عرضه می‌شود.


مجله اینترنتی تپ تیزفروشگاه اینترنتی تپ تیز – اپل واچ – ساعت هوشمند – ساعت هوشمند اپل – ارزان ترین مدل اپل واچ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید