آیفون 12s به عنوان جایگزین آیفون XR معرفی می‌شود

0
iphone 12s

تا پیش از این می‌دانستیم که اپل خود را برای معرفی چند مدل مختلف از سری آیفون ۱۲ آماده می‌کند. حالا اما پای یک مدل جدید هم به این سری باز شده که ظاهرا با نام آیفون 12s عرضه شده و جایگزین آیفون XR خواهد شد.

آیفون XR یکی از موفق‌ترین گوشی‌های اپل است که با استقبال کاربران مواجه شده و پرفروش‌ترین گوشی سال ۲۰۱۹ لقب گرفت. تا کنون سرنوشت این موبایل در هاله‌ای از ابهام قرار داشت اما آنطور که «Komiya»، از افشاگران دنیای فناوری مدعی شده اپل مدلی با نام آیفون 12s را برای جایگزینی آن تدارک دیده است.

iphone 12s

 

به گفته Komiya کمپانی کوپرتینویی پس از معرفی آیفون ۱۲ فروش مدل‌‌‌‌های ۱۱ پرو و پرو مکس را متوقف خواهد کرد. این شرکت همچنین تا پایان سه ماهه اول ۲۰۲۱ آیفون XR را هم از خط تولید خارج می‌کند. پس از پایان عرضه این مدل موفق و از سه ماهه دوم ۲۰۲۱ فروش آیفون 12sرا کلید خواهد زد. استفاده از پیشوند S در گوشی‌‌های این شرکت بی سابقه نیست و قبلا در مدل‌هایی استفاده شده که نسبت به نسخه قبلی یک به‌روزرسانی محدود را تجربه کرده‌ بودند.

هنوز از مشخصات آیفون 12s اطلاعات چندانی در دسترس نیست اما اگر همان آیفونی باشد که تنها با 4G سازگار است باید در بهمن سال جاری منتظر معرفی آن باشیم. قیمت آیفون 12s هم در حدود ۸۰۰ دلار تخمین زده شده و از این نظر به مراتب گرانتر از نسخه SE 2020 است که برای بازارهای اقتصادی تدارک دیده شده بود. بنابراین در این مدل خبری از حاشیه‌های بزرگ و سنسور تکی نیست؛ در واقع انتظار می‌رود مشخصات آیفون 12s به نسخه ۱۲ پرو شباهت داشته باشد.

تمام آیفون‌های 5G به نمایشگر OLED و چیپست A14 Bionic مجهز خواهند شد اما باید دید اپل برای 12s چه خوابی دیده است.

 


مجله اینترنتی تپ تیزفروشگاه اینترنتی تپ تیز – اپل – آیفون 12 اس – Apple – iphone 12s

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید